חיפוש
  • סיוון דהן

גרסיניה קמבוג'יה


גרסיניה קמבוג'יה

גרסיניה קמבוג'יה הוא להיט חדש בתחום ההרזיה. רופאים מגדירים אותו כ"קסם להרזיה" בעקבות סגולות ההרזיה שלו ונעשו מחקרים רבים על החומר הפעיל המופק מהפרי, הדומה לדלעת.

המחקר שפורסם ב-“Journal of International Medical Research” קצובה יומית של 300 מ"ג ביום של גרסיניה קמבוג'יה, אשר ניתנה לקבוצת מחקר עודדה ירידה במשקל, דיכאה תאבון ומנעה הווצרות תאי שומן חדשים בניגוד לקבוצת מחקר אחרת אשר קיבלה "פלסבו".

עיקר הפירסום של הגרסיניה קמבוג'יה נבע בעקבות תכניתו של ד"ר אוז, הרופא המפורסם מערוץ הבריאות, אשר הקדיש תכנית שלמה לפרי המסתורי אשר שכבש את עולם ההרזיה בסערה.

הרכיב הפעיל העיקרי בצמח הגרסיניה קמבוג'יה נקרא HCA או בעברית "חומצה הידרוציטריט". נמצא שחומצה זו מעודדת הפרשת סרוטונין הגורמת למצב רוח וע"י כך, מונעת אכילה רגשית. בנוסף, סרוטונין גורם לתחושת שובע וע"י לאכילה פחותה יותר.

פעילות נוספת של פרי הגרסיניה קמבוג'יה הוא חסימת אנזים בשם: citrate lyase. חסימתו גורמת להפיכת פחמימות לאנרגיה במקום לשומנים וכך מונעים עליה במשקל בגלל צריכה של סוכרים ופחמימות.

האם ניתן לצרוך גרסיניה קמבוג'יה, בלי לעשות דיאטה ולרדת במשקל?

החלום הרטוב של כל אחד המעוניין לרדת במשקל הוא לצרוך כמוסות קסמים אשר ימיסו את השומנים העודפים. לצערנו, גרסיניה קמבוג'יה לא יגרום לזה לקרות. גם לפי ד"ר אוז, יש לשלב את נטילת הגרסיניה קמבוג'יה עם תהליך הרזיה מסודר, וכך התהליך יהיה מהיר יותר וקל יותר.

לפרטים נוספים ניתן לקבל מידע דרך מוקד המכירות 1700-726-226

לרכישה ישירות באתר לחצ/י כאן

#גרסיניהקמבוגיה #גרסיניהקמבוגיהדיאטה #כדוריגרסיניהקמבוגיה

123 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול