כדורי הרזיה פותחו במהלך השנים על מנת להקל, לזרז ולהפחית את הרעב בזמן תהליך הרזיה מסודר. הקשיים שרובנו נתקלים בהם הם רעב בלתי פוסק וכמיהה למתוקים ופחמימות, שלרובנו גורם להתייאש ולהישבר בזמן הדיאטה. בדיוק על מנת להילחם בתופעות אלו, פותחו סוגים רבים של תרופות מרשם ומוצרים טבעיים שיכולים לסייע מאוד בגמילה מסוכרים ופחמימות. 

יש להימנע מרכישת כדורי הרזיה ממקורות לא אמינים ברשת ומספקים מפוקפקים, ישנן מוצרים שמיוצרים בסין ללא פיקוח ותחת הצהרה שמדובר המוצרים טבעיים, אך מכילים חומרים תרופתיים מסוכנים. גם כדורי הרזיה מפוקחים ומאושרים ע"י משרד הבריאות, אינם מתאימים לכל אחד ויש להיוועץ ברופא לפני נטילתן. שימוש בכדורי הרזיה תרופתיים דורשים מרשם רופא ומרשם יינתן רק לאנשים הנמצאים ב-BMI מעל 40, המסכן את בריאותם.  

ישנן כדורי הרזיה ממקורות טבעיים וחשוב להבין שהמושג "טבעי" אינו אומר שהמוצר אינו יכול להזיק לאדם לא מתאים הנוטל אותם, ישנם מוצרים טבעיים המכילים מרכיבים עוצמתיים מהטבע שעלולים לגרום לתופעות לוואי קשות. גם לפני נטילה של כדורי הרזיה טבעיים יש להיוועץ באיש מקצוע בתחום או ברופא המשפחה.  

ישנם מספר סוגי כדורי הרזיה אשר נחלקים לסוגים שונים: 

1. מדכאי תיאבון - בעיקר עובדים על ההיפוטלמוס ויוצרים תחושת שובע, ובעקבות כך מסייעים באכילה פחותה יותר ובשינוי אורך החיים. אך לעומת זאת, גם עלולים לגרום לגרום לפתח תלות. (כשמפסיקים את השימוש במוצר, הרעב חוזר)

2. מאיץ חילוף חומרים - בעיקר מבוססים על ממריצים ועל חומרים הגורמים לפעילות תרמוגנית בגוף (פעילות המייצרת חום)

חשוב להבין!

אין תרופה חד משמעית להשמנה או כדור קסם אשר ממיס שומנים. כדורי הרזיה פותחו על מנת להקל על תהליך ההרזיה בדרכים שונות ובעקבות כך, לשפר את אחוזי ההצלחה בתהליך הדיאטה. הצלחה בתהליך תלוייה בשינוי אורך החיים, אכילה נכונה וביצוע פעילות גופנית על בסיס שבועי. 

זקוקים לייעוץ בנוגע לבחירת כדורי הרזיה מתאימים ??

השאירו פרטים ונשמח לעזור!

כדורי הרזיה

כדורי הרזיה

ישנן אין ספור דיאטות ושיטות הרזיה שונות ועדיין רובנו נכשלים בהם, כיצד כדורי הרזיה יכולים לעזור לנו להצליח במשימה? 

כדורי הרזיה לדיכוי תאבון

תודה!