גרסיניה קמבוג'יה

תוסף הפלא לדיאטה מהירה

 

פרי גרסיניה קמבוג'יה הוא פרי צהוב\ירוק הדומה לדלעת אשר הגדל באיזורים הטרופיים של אינדונזיה. הפרי משמש למטרות רפואיות במשך אלפי שנים ע"י מספר תרבויות בכל רחבי אסיה. מחקרים רבים מראים שהחומר הפעיל בצמח הגרסיניה קמבוג'יה, הנקרא חומצה הידרו-ציטריט, מסייע לניקוי הדם והפיכת השומנים לאנרגיה זמינה במקום אגירתם באיזור שונים בגוף.

את השפעות גרסיניה קמבוג'יה ניתן לחוש לאחר מספר ימים, השפעתו יחסית איטית על מערכות הגוף והוא עובד בעיקר על סינטוז השומנים בדם. גרסיניה קמבוג'יה גם גורם לעלייה חדה ברמת הסרוטונין ועקב כך לתחושת שובע חזקה במשך היום. 

 

גרסיניה קמבוג'יה הינו רכיב טבעי ומומלץ מאד כתוסף תזונה המסייע בתהליך הרזיה ומחקרים רבים נעשו על יעילות החומצה הידרוציטרית להרזיה ולטיפול בסכרת ולחץ דם גבוה. 

 

הפופולריות הגדולה של תוסף הגרסיניה קמבוג'יה החל כשד"ר אוז, רופא אמריקאי מפורסם מערוץ הבריאות האמריקאי, המליץ על התוסף ליורדים במשקל ובחן את תוצאותיהם במהלך העונה. הנבדקים אשר השתמשו בתוסף השילו 5-6 ק"ג יותר מהנבדקים אשר לא נטלו את תוסף גרסיניה קמבוג'יה. יש לציין, ששני קבוצות הנבדקים אכלו את אותו תפריט דיאטה בדיוק. 

 

גרסיניה קמבוג'יה הינו רכיב עיקרי באין ספור מוצרי הרזיה טבעיים המשווקים ברשתות הפארם וחנויות הטבע השונות בעולם. סגולותיו ידועים למדע לא רק להרזיה, אלה גם להורדת לחץ וטיפול בסכרת. מחקרים רבים מראים שהחומר הפעיל בגרסיניה קמבוג'יה מונע הצטברות שומנים גם ללא שינוי מהותי בהרגלי התזונה.  

 

 

 

 

כיצד תדעו שרכשתם תוסף גרסיניה קמבוג'יה איכותי?

את מוצר הגרסיניה קמבוג'יה ניתן להשיג במספר גדלים וסוגים, כל אחד מהן מכיל כמות שונה של HCA וכמות שונה של כמוסות בבקבוק. בשוק תוספי התזונה יש המון הטעיות שנובעות מחוסר הידע של הלקוחות בחומרי הגלם. בחומרי גלם המשמשים את לייצור מוצרי גרסיניה קמבוג'יה יש רמות ריכוז של החומר הפעיל. החומר הפעיל בגרסיניה קמבוג'יה נקרא HCA (חומצה הידרוציטרית) והוא חומר גלם יקר ביותר בצורתו המבודדת. ההטעיה הנפוצה ביותר היא שמשווקים מכנים את המוצר שלהם "גרסיניה קמבוג'יה" כשהמוצר שלהם מכיל רק אבקת פרי גרסיניה קמבוג'יה טחונה. אבקה זו מכילה כמות מאוד דלה של החומר הפעיל HCA ולא יעילה כלל. לכן, חשוב מאוד לבדוק את תוית המוצר ולשאול את המוכר הם מדובר בתמצית (extract) או באבקה של הפרי. תתפלאו, המון משווקים מוכרים מוצרי גרסיניה קמבוג'יה זולים ובאיכות נמוכה מאוד. אנחנו בנטורל ביוטק מוכרים את תוספי התזונה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר המיוצרים במפעלים מפוקחים ע"י משרד הבריאות הישראלי. מוצר הגרסיניה קמבוג'יה מבית ד"ר גרין עשוי מ-100% תמצית גרסיניה קמבוג'יה טהורה, אשר מכילה את הכמות המבודדת של HCA הגבוהה ביותר: 60%.  

 

תופעות לוואי ידועות

הגרסיניה קמבוג'יה הוא מוצר מדהים שעזר למליונים לרדת במשקל מהר ובהרבה פחות מאמץ, אך החומר הפעיל במוצר, ה-HCA עלול במקרים נדירים לגרום לתופעות לוואי כגון: כאבי ראש, בחילות, כאבי בטן, נפיחות בבטן. במקרה כזה יש להפסיק שימוש במוצר. לנשים מניקות ונשים בהריון לא מומלץ להשתמש במוצר בעקבות חוסר מידע בנוגע לתופעות שעלולות לצוץ בזמן שימוש בזמן הנקה. על אנשים הנוטלים תרופות מרשם להיוועץ ברופא לפני שימוש בתוסף תזונה בגרסיניה קמבוג'יה.

אינטרקציות עם תרופות

שימוש בגרסיניה קמבוג'יה בזמן שימוש בתרופות להורדת רמות סוכר בדם עלול לגרום לצניחה דרסטית ברמות סוכר בדם. 

 

אופן שימוש ומינון

אופן השימוש והמינון עלול להשתנות ממוצר למוצר, אז לרוב מדובר על נטילה של שני כמוסות ביום לאדם מבוגר.

מוצר הגרסיניה קמבוג'יה המקורי מיוצר תחת פיקוח משרד הבריאות הישראלי

ישנם מספר לא מבוטל של מוצרים המיוצרים בישראל המכילים כמות HCA נמוכה מאוד אם בכלל, המוצר המקורי הנמכר דרכינו מיוצר במפעל מתקדם לתוספי תזונה אשר מפוקח ע"י משרד הבריאות הישראלי וחומרי הגלם למוצר הגרסיניה קמבוג'יה, מיובאים ישירות מהספק המקורי בארה"ב ומכילים את ריכוז ה-HCA הגבוה ביותר.

 

לשים לב*

כל צנצנת מכילה 90 כמוסות 800 מ"ג חומצה הידרוציטרית בריכוז גבוה של 60%, כרום פיקולינט, ג'ימנמה וקונג'אק ספיגה מירבית. כשרות ע"י בד"ץ העדה החרדית. 

גרסיניה קמבוג'יה

Thanks! Message sent.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים!

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים!