גרסיניה קמבוג'יה 

מוצר ההרזיה מהמתקדמים בעולם עכשיו בישראל

גרסיניה קמבוג'יה הוא צמח הגדל באיזורים הטרופיים באינדונזיה וממנו מופק חומר פעיל אשר נקרא HCA ומשתמשים בו במוצרי ההרזיה רבים. מאפייניו העיקריים הם דיכוי תאבון וזירוז חילוף החומרים אשר עוזרים מאד בתהליכי דיאטה.

הרכיב הפעיל בגרסיניה קמבוג'יה אינו גורם לתופעות לוואי ידועות ונמצא בטוח לשימוש לכל כלל האוכלוסיה חוץ מנשים בהריון. הפופולריות הגדולה של הגרסיניה קמבוג'יה נובעת בעיקר מזה שצריכתו גורמת לירידה טבעית במשקל גם ללא משטר דיאטה קפדני או פעילות גופנית אינטנסיבית, הירידה ללא תפריט דיאטה אומנם תהיה איטית אך הדרגתית. 

מחקרים רבים שנעשו בארה"ב על החומר הפעיל בגרסיניה קמבוג'יה, הראו שקבוצת מחקר אחת אשר נטלה 1300 מ"ג של תוסף המזון בשילוב עם דיאטה של 1200 קלוריות יומיות הראו 10% יותר ירידה במשקל מאשר קבוצת המחקר אשר לא נטלה את התוסף כלל או שנטלו "פלסיבו".

 

כיצד תדעו שרכשתם תוסף גרסיניה קמבוג'יה איכותי?


בשוק תוספי התזונה יש המון הטעיות שנובעות מחוסר ידע של הלקוחות בחומרי הגלם. חומרי גלם יש רמות ריכוז של חומרים פעילים, החומר הפעיל בגרסיניה קמבוג'יה נקרא HCA והוא חומר גלם יקר בגלל שהוא רק חומר הגלם בצורה המבודדת שלו. ההטעיה הנפוצה ביותר היא שמשווקים מכנים את המוצר שלהם "גרסיניה קמבוג'יה" והמוצר שלהם מכיל רק אבקה של פרי הגרסיניה שתכיל כמות מאוד דלה של החומר הפעיל HCA. לכן, חשוב מאוד לבדוק את תוית המוצר ולשאול את המוכר הם מדובר בתמצית (extrat) או באבקה של הפרי. תתפלאו, המון משווקים מוכרים מוצרי גרסיניה קמבוג'יה זולים אך באיכות מאוד נמוכה. אנחנו בנטורל ביוטק מוכרים את תוספי התזונה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר המיוצרים במפעל מפוקח ע"י משרד הבריאות הישראלי, עשוי מ-100% תמצית גרסיניה קמבוג'יה טהורה. 

גרסיניה קמבוג'יה מבית ד"ר גרין 

גרסיניה קמבוג'יה מבית ד"ר גרין מיוצרת חומרי הגלם האיכותיים והיעילים ביותר. הפורמולה מורכבת ממיצוי גרסיניה קמבוג'יה בריכוז של 60% (הגבוה ביותר בישראל) בשילוב עם קונג'אק (סיבים הגורמים לשובע) וג'ימנמה (מדכא את הכמיהה למתוקים). שילוב חומרי גלם אלו מסייעים מאוד לתחושת הרעב כך שתהליך הירידה במשקל תהיה קלה ומהירה יותר. 

נקודות חשובות על גרסיניה קמבוג'יה 

  • המוצר מאושר ע"י ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי

  • ללא תופעות לוואי

  • מומלץ ע"י הרופא ד"ר אוז

  • מזרז ירידה מהירה במשקל

  • מדכא תאבון

  • מכיל רק תמצית חומצת ה-HCA מסייעת לטיפול בשובע

  • נלחמת בהיווצרות תאי שומן חדשים.

מעוניינים לרכוש את הגרסיניה קמבוג'יה המקורי?