הבלוג של נטורל ביוטק

 • דיאטות מהירות ודיאטות כסאח
   
  דיאטה מהירה היא תהליך שנעשה ע"י מליוני אנשים בעולם. החוקרים חלוקים בנוגע ליעילות של דיאטה מהירה, בין חוקרים שטוענים שכמו שיורדים במשקל מהר, הם גם עולים מהר חזרה במשקל ויש הטוענים שירידה איטית במשקל אינה יעילה כי בעצם היורד במשקל מאבד סבלנות ואמביציה, וחוזר לאורך החיים הלא בריא.
   
  דיאטה מהירה נעשית על ידי דיאטת כסאח שמכילה כמות מאד קטנה של פחמימות או לעיתים קרובות, אינה מכילה פחמימות כלל. ישנן מס' רב של מוצרים שמסייעים בדיאטות מהירות כגון: הדיאטה של ד"ר סימונס,דיאטת כרוב,...
 • מוצרי דיאטה
  מוצרי דיאטה
   
  האוכל שלנו מתועש ומלא בחומרים משמרים, צבעי מאכל, הורמונים וחומרי טעם וריח. המזון שאנו צורכים אולי צבעוני יותר, מריח יותר טוב ונשמר לאורך זמן, אך מאד לא בריא לגוף שאינו רגיל לרעלים האלה ואינו יודע לפרק אותם. עם התפשטות מגפת השמנה העולמית, צורך התמידי להיות רזה ויפה, כפי המגזינים מכתיבים לנו, יצרו שוק דיאטות מפותח שמגלגל מאות מיליארדים בשנה בעולם, האם מומלץ להשתמש במוצרי דיאטה ועזרים?
   
  שוק הדיאטה נחלק לשניים, קבוצות תמיכה ושוק מוצרי הדיאטה שמורכב ברובו...
 • חשיבות ספירת הקלוריות בזמן דיאטה
  ספירת קלוריות ושקילת מזון - האם זה הכרחי?
   
  בכל תהליך דיאטה מהירה ובחיים בפרט, מאד מומלץ לשקול מזון ולספור קלוריות, על מנת שלא נחרוג מהמנה היומית המותרת של חלבונים וירקות ולהגיע לגירעון קלורי, הגורם לירידה במשקל. רובנו, מתחילים להבדיל בין פחמימות לשומנים אך עדיין עושים המון טעויות במהלך הדיאטה.
   
  טעויות נפוצות
   
  פריכיות אורז:
  עצם השם של המוצר עושה לנו אסוציאציה של דיאטה, ובעקבות זאת, אנו נוהגים לזלול אותם ללא הבחנה. כל פריכית דקה שווה ל-17 קלוריות, הפריכית העבה...
 • כדורי שובע
  דיאטת שובע - דיאטה ללא דיאטה? 
  כדורי השובע של נטורל ביוטק יודעים ביכולתם לדכא תאבון ע"י חסימת אזורי ההנאה במוח אשר גורמים לנו להנאה בעקבות אכילת מתוקים ופחמימות. מוצר ה'שובע' נלקח כתוסף לטיפות 'UltraSlim' לסובלים מרעב תמידי, אשר גורם להם להיכשל בכל תהליך דיאטה. לירידה קלה במשקל (5-8 ק"ג) ניתן לצרוך את כדורי ה'שובע' באופן יומיומי וללא משטר דיאטה קפדני ולרדת במשקל. יש לציין כי הפורמולה הינה צמחית ולא מכילה חומרים תרופתיים הגורמים לתופעות לוואי.  
   
  לפרטים נוספים ורכישה: לחץ כאן
  ...
 • ערכת פרימיום 360
  ערכת הפרימיום של ד"ר סימונס
  ערכת הסופר פרימיום של ד"ר סימונס היא ערכה ייחודית שהורכבה במעבדות נטורל ביוטק בארה"ב ומהווה פיתרון 360 לבעיית השמנה, בדרך כלל למעוניינים לרדת מעל 10 ק"ג. כשמדובר בפיתרון 360, מתכוונים למשלוש הקדוש של כל תהליך ירידה במשקל:
   
  1. כדורי "שובע-טק" לדיכוי תאבון כעזר לתהליך ולמנוע נשנושים מיותרים.
  2. טיפות "אולטרה סלים" לזירוז שריפת שומנים וחילוף חומרים מואץ.
  3. תרסיס "אפטר דיאט" לאיזון הגוף לאחר הדיאטה ושמירה על המשקל לאורך זמן.
   
  ערכת הפרימיום מגיעה...
 • דיאטת קפה ירוק!
  דיאטת קפה ירוק אמריקאית
  כלנו מכירים את הסגולות של הקפה הירוק להרזיה, הקפה הירוק בצורתו הטבעית, לפני קלייה, מכיל כמות עצומה של אנטי-אוקסידנטים ו"חומצה כלורגנית" המעודד ירידה במשקל ומניעה של היווצרות תאי שומן חדשים. מחקר ארוך טווח הנעשה ע"י גוף הבריאות הגדול בארה"ב הנקרא (National Institutes of Health" (NIH". (לצפייה במחקר לחץ כאן ) הראה תוצאות מדהימות: ירידה מהירה במשקל, מניעת היווצרות תאי שומן חדשים והכי חשוב ללא דיאטה!
  כן כן, הנבדקים לא עשו דיאטה כל שהיא ולא עשו פעילות גופנית כלל! 
  ...
 • אודטה שוורץ והדיאטה של ד"ר סימונס
  הדיאטה של אודטה שוורץ
  אודטה, מנחת הטלוויזיה הפופולרית, מספרת על הירידה הגדולה שלה במשקל בעזרת תרסיס ד"ר סימונס המהפכני.
 • ההרזיה של מעיין חודדה
  מעיין חודדה חושפת כיצד ירדה מעל 40 ק"ג ממשקלה
  מעיין חודדה, פליטת הראליטי השנויה במחלוקת, אשר עזבה בבושת את בית האח הגדול לאחר התנהגות לא הולמת, אשר נבעה לטענת מחוסר ביטחון עצמי בעקבות עלייה במשקל (מעל 90 ק"ג) לאחר לידות ילדיה.
  מעיין חודדה, ניסתה הכל, מהרעבה  לדיאטות חלבונים ושום דבר לא צלח. עד שחברה המליצה לה על ערכת הדיאטה שלנו, "ערכת הפרימיום", הערכה מכילה את כל מה שהגוף זקוק לו על מנת לרדת במשקל, מהר ובריא!
  בערכה כלולות "טיפות ד"ר...
 • גרסיניה קמבוג'יה
  גרסיניה קמבוג'יה
  גרסיניה קמבוג'יה הוא להיט חדש בתחום ההרזיה. רופאים מגדירים אותו "קסם" בעקבות סגולות ההרזיה שלו ונעשו מחקרים רבים על החומר הפעיל המופק מהפרי הדומה לדלעת. המחקר שפורסם ב-“Journal of International Medical Research” קצובה יומית של 300 מ"ג ביום של גרסיניה קמבוג'יה, אשר ניתנה לקבוצת מחקר עודדה ירידה במשקל, דיכאה תאבון ומנעה הווצרות תאי שומן חדשים בניגוד לקבוצת מחקר אחרת אשר קיבלה "פלסבו".
   
  לפרטים נוספים ניתן לקבל מידע דרך מוקד המכירות 03-7621621
   
  לרכישה: לחצ/י כאן
   
   
   
  ...
 • דיאטת פטל אמריקאית
  דיאטת פטל אמריקאית
  דיאטת הפטל כבשה את העולם בסערה לאחר שכיכבה בתכנית הטלוויזיה של ד"ר אוז, תוכנית בריאות יומית בהנחייתו. דיאטת הפטל משפיעה על הורמון הנקרא "אדיפונקטין" ומעודד ירידה מהירה במשקל ללא דיאטה קפדנית. לאור התוצאות היפות שהמוצר מקנה ושאינו דורש פעילות גופנית המוצר תפס תאוצה בארה"ב וקשה מאד למצוא את המוצר על המדפים בחנויות הבריאות השונות. 
   
  למי מומלצת הדיאטה? 
   
  הדיאטה מומלצת לאנשים המעוניינים לרדת מספר קטן של קילוגרמים, בין 2-5 ק"ג. אנשים הזקוקים לירידה משמעותית יותר מומלץ...
>
חיפוש לפי תגים
Loading Virtual Spirits Automated Chat Agent